wynajem osuszaczy Kielce

Osuszanie - Kielce

Wynajem osuszaczy pomieszczeń

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Oferta SuchoMAX Kielce

Nasza oferta obejmuje osuszanie budynków, piwnic, mieszkań, murów, ścian, oraz innych zawilgoconych pomieszczeń.

Osuszanie odbywa się za pomocą kondensacyjnych osuszaczy oraz innego sprzętu dobieranego indywidualnie w zależności od potrzeb. Dysponujemy urządzeniami o różnej mocy i wydajności: zawsze proponujemy sprzęt uzależniony od stopnia zawilgocenia, kubatury pomieszczeń i innych czynników.

Pomieszczenia mieszkalne: idealny dla zdrowia i dobrego samopoczucia poziom wilgotności wynosi między 45% a 50%. Skutkiem nadmiernej wilgoci mogą być liczne problemy ze zdrowiem. Badania wskazują, że wystawienie na unoszące się w powietrzu pleśnie oraz mikotoksyny wpływa bardzo niekorzystnie na stan wielu układów ludzkiego organizmu.

Dzięki specjalistom od opieki zdrowotnej całe społeczeństwo jest coraz bardziej świadome zagrożeń dla zdrowia ze strony rozwijających się w wilgotnych pomieszczeniach pleśni i mikotoksyn. Aby im zapobiec, ważne jest utrzymywanie optymalnej wilgoci w mieszkaniu. Z pomocą naszych osuszaczy pozbędziesz się nadmiaru wilgoci. Przeprowadzamy również badania miernikiem wilgoci, pozwalające określić poziom wilgotności w określonym pomieszczeniu.

Osuszanie po zalaniu: w obliczu zalania niezwykle ważna jest szybka reakcja. Wraz z upływem czasu skala szkód spowodowanych wodą i wilgocią rośnie. Mokre materiały puchną i rozwarstwiają się, a woda stopniowo zwiększa obszar zalania.

Najefektywniejszym sposobem na szybkie osuszenie mokrych lub wilgotnych ścian, podłóg czy sufitów są osuszacze kondensacyjne. Z ich pomocą proces osuszania jest bardzo krótki, nieuciążliwy, niebezpieczeństwo wystąpienia szkód wtórnych jest ograniczone a koszty niewielkie.

Wilgoć budowlana (technologiczna): rosnące tempo budowania i krótkie terminy realizacji skutkują problemem w postaci wilgoci budowlanej. Przy tynkowaniu, wylewkach, kładzeniu gładzi szpachlowych itp. używa się dużej ilości wody. Jej wyschnięcie wymaga dużej ilości czasu. W Polsce jednak czas osuszania nie jest uwzględniony jako jeden z procesów budowy.

W związku z tym często dla przyspieszenia procesu osuszania stosuje się nagrzewnice. Niestety stosowanie tych urządzeń nie usunie nadmiernej wilgoci, lecz spowoduje jej penetrowanie i wnikanie w głąb ścian. Efekt osuszenia jest więc jedynie pozorny, ponieważ woda pozostaje głębiej, a skutki wilgoci (pleśnie, grzyby) pojawiają się później. Znacznie lepszą, szybką, tanią i skuteczną metodą pozbycia się wilgoci technologicznej jest użycie do tego celu osuszaczy kondensacyjnych.

Zapewniają one krótszy czas realizacji inwestycji budowlanych, skrócenie czasu wysychania materiałów wilgotnych. Dodatkowo zapewniają możliwość rozplanowania prac bez konieczności długich przestojów. Zaoszczędzony czas to również zaoszczędzone pieniądze, a w trakcie osuszania można wykonywać pozostałe prace wykończeniowe. W suchym budynku nie rozwijają się szkodliwe grzyby, a do jego ogrzania wystarczy mniejsza ilość energii.

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |